KOPIEER DE TRADES VAN PROFESIONELE FOREX TRADERS!

14 dagen gratis proefperiodeIk ben nieuw met forex traden

Heb je geen verstand van Forex traden, of heb je geen tijd om de markten te analyseren? Geen probleem! Wij bezorgen je de meest winstgevende Forex signals die jij kan kopiëren van onze professionele Forex traders.

ONTVANG FOREX SIGNALEN DIRECT OP JOUW TELEFOON

Wij sturen minimaal 5 signalen per dag die u kunt gebruiken om te traden. De signalen worden verzonden in de telegram groep. Met de signalen kunt u alle trades van onze professionele traders kopiëren!

14 DAGEN GRATIS PROEFABONNEMENT

We willen jouw de kans geven om onze forex signals 14 dagen lang uit te proberen. Gedurende de 14 dagen ontvang je minimaal 5 signalen per dag in onze telegram groep

EEN SUCCESPERCENTAGE VAN 91%

Nieuwe traders kunnen genieten van een succespercentage van 91% met onze signalen. Met meer dan 25 jaar ervaring op de forex markt zijn wij zeer succesvol met onze trades

HET HANDELSPROCES IN 3 STAPPEN UITGELEGD:

1

EEN SIGNAAL ONTVANGEN

Wacht tot je een Forex signaal van ons ontvangt in de telegram groep. Wij sturen je minstens 5 signalen per dag. De hoeveelheid signalen varieert omdat we ons richten op winstgevende signalen. We geven liever 3 signalen die winstgevend zijn. Dan 3 signalen die winstgevend zijn en 2 die verlies maken
2

HET SIGNAAL PLAATSEN

Zodra je het signaal hebt ontvangen, kopieer je het signaal op ons aanbevolen trading Platform en voer je de trade uit.
3

WACHTEN OP DE WINST

Nadat je de trade hebt geplaatst is het slechts een kwestie van tijd om de trade te sluiten. Je hoeft je daar geen zorgen meer over te maken, want de trade wordt automatisch gesloten zodra deze ons Target Point (Take Profit) heeft bereikt.

FOREX TRADING UITGELEGD

1

WHAT IS FOREX?

Forex of de valutamarkt, ook wel FX genoemd, is 's werelds marktplaats van valuta. Forex wordt beschouwd als de grootste financiële markt ter wereld, met een gemiddelde dagelijkse omzet van ongeveer 6,6 biljoen dollar, volgens de Bank for International Settlements (BIS).
2

WAAROM FOREX?

De Forex markt heeft opmerkelijke voordelen ten opzichte van andere financiële markten, zoals de aandelen- of grondstoffenmarkt. Forex traders worden niet alleen aangetrokken tot deze markt vanwege de hoge leverage, maar ook vanwege de omvang en liquiditeit van de markt, de markturen en het aantal verhandelbare valuta.
3

WAT WORDT ER VERHANDELD?

Zoals je al weet, is Forex de wereldmarktplaats van de valuta's. In tegenstelling tot de aandelenmarkt is Forex een over-the-counter (OTC) markt, wat betekent dat er geen gecentraliseerde uitwisseling is waar valuta's worden verhandeld. In plaats daarvan worden valuta's verhandeld tijdens Forex-handelssessies waarbij kopers en verkopers overeenkomen om een bepaalde hoeveelheid valuta te ruilen tegen de huidige interbancaire wisselkoers. Bijvoorbeeld, als het EUR/USD-paar (euro versus US-dollar) momenteel op 1,15 wordt verhandeld, dit betekent dat één euro het equivalent van 1,15 USD zal kosten, of het zal 1,15 USD kosten om één euro te kopen
4

HOE KAN JE GELD VERDIENEN?

Net als aandelenhandelaren proberen forex traders goedkoop een valuta te kopen en deze later tegen een hogere prijs te verkopen. Forex handelaren kunnen echter ook geld verdienen wanneer een valuta in waarde daalt door een techniek die short selling wordt genoemd.Forex traders gebruiken verschillende soorten analyses, zoals technische en fundamentele analyses, om de markt te analyseren en om te bepalen of de koers in de toekomst zal stijgen of dalen. Als een handelaar van mening is dat een valutapaar in waarde zou kunnen stijgen, d.w.z. dat de basisvaluta zou kunnen stijgen ten opzichte van de tegenvaluta, dan zou hij of zij dat valutapaar kunnen kopen (long gaan) en het later verkopen als de wisselkoers omhoog is.
5

GEEN ERVARING NODIG

Je hebt geen handelservaring nodig om te beginnen. Wij doen al het analyseerwerk voor jouw, en sturen je de signals direct naar jouw mobiel. Onze signalen zijn zeer makkelijk te volgen en makkelijk te plaatsen. Zodra je begint, sturen we je ook een video tutorial waarin we heel makkelijk uitleggen hoe je de signalen moet plaatsen.
6

GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN VOOR BEGINNERS

Je hebt geen ervaring nodig om te profiteren van onze signalen. U ontvangt signalen voor potentiële winstgevende handelskansen, dus het is niet nodig om het marktgedrag te analyseren of te begrijpen. het is gewoon kopiëren en plakken van de signalen die naar je worden verzonden.

CHOOSE YOUR PRICE PLAN

14 Day Free Trial

$ Free

14 days
  • At Least 5 Signals A Day
  • Send At London, New York, Sydney And Tokyo Market Hours
  • Exact Entry Points
  • Stop Loss And 3 Take Profits
  • High Succes Rated
  • Send to you in the Telegram  Channel
  • 24/7 Customer Service
Subscribe now

Premium signals

50

1 Month
  • At Least 5 Signals A Day
  • Send At London, New York, Sydney And Tokyo Market Hours
  • Exact Entry Points
  • Stop Loss And 3 Take Profits
  • High Succes Rated
  • Send to you in the Telegram  Channel
  • 24/7 Customer Service
Subscribe now

Premium Signals10% OFF

135

3 Months
  • At Least 5 Signals A Day
  • Send At London, New York, Sydney And Tokyo Market Hours
  • Exact Entry Points
  • Stop Loss And 3 Take Profits
  • High Succes Rated
  • Send to you in the Telegram  Channel
  • 24/7 Customer Service
Subscribe now

Premium SignalsBest Value

475

1 Year
  • At Least 5 Signals A Day
  • Send At London, New York, Sydney And Tokyo Market Hours
  • Exact Entry Points
  • Stop Loss And 3 Take Profits
  • High Succes Rated
  • Send to you in the Telegram  Channel
  • 24/7 Customer Service

 

Subscribe now

Trade with certainty, trade with BlueDiamondFX Signals

James WarmouthPart time trader
BLUEDIAMONDFX

Forex trading zonder begeleiding is zoeken naar problemen!

DIT IS EEN COMPLEXE MARKT MET VEEL VOORDELEN, MAAR OOK NADELEN. ALS JE geen professionele hulp volgt is de kans 99% dat je al je geld binnen no-time verliest.

95% van de mensen verliezen geld met forex trading, doe nu met ons mee en maak deel uit van de 5% die wel geld verdient met forex trading!

Wie verdient het geld met forex trading?

Banken

97%

Professionele traders

91%

Mensen die onze signalen volgen

99%

Mensen die het zelf proberen

1%

Wil je onze signalen uitproberen?
14 dagen gratis proefperiode!

14 dagen gratis proefperiode!

Trade with certainty, trade with BlueDiamondFX Signals

James WarmouthPart time trader

Onze resultaten

PeriodPips ProfitWinning TradesLosing Trades
June 2019712315317
July 2019674613323
August 2019747117425
September 2019747515513
Oktober 201977551657
November 201940341046
December 20191672‬413
January 202052801000
February 202059661145
March 202061941344
April 2020582312510
May 20203381736
June 20204186872
Total73.1061558121

AANBEVOLEN FOREX BROKER

Wij zijn een samenwerking aangegaan met VANTAGEFX, Ze zijn één van de grootste brokers in de forex industrie. Ze bieden de laagste swaps en spreads, een geweldige klantenservice en een leverage tot 1:500.

Maak een account

Reviews van onze klanten

Veel gestelde vragen

HOE MAKKELIJK IS HET VOOR MIJ OM TE BEGINNEN MET FOREX TRADEN EN GELD TE VERDIENEN?

Als u gewoon onze signalen volgt, kunt u vrijwel direct met winst beginnen! (Afhankelijk van de marktomstandigheden) Als u zich aanmeldt voor de 14 dagen gratis proefperiode sturen we u ook een video tutorial waarin wordt uitgelegd hoe u onze signalen kunt plaatsen.

Als u het nog steeds niet begrijpt, kunt u altijd contact met ons opnemen!

HOEVEEL GELD HEB IK NODIG OM TE BEGINNEN?

U kunt beginnen met een investering van minimaal  € 500, omdat dit genoeg is om voldoende winst te maken. Hoe hoger de investering, hoe meer geld u verdient, en met dit startkapitaal heeft u ook genoeg om meerdere transacties tegelijk open te laten staan

HOE OUD MOET IK ZIJN OM EEN TRADINGACCOUNT TE OPENEN?

Om een trading account te openen moet u minstens 18 jaar oud zijn.

HOEVEEL TIJD KOST HET OM EEN SIGNAAL TE PLAATSEN?

Het kost niet veel tijd omdat je alles op je mobiele telefoon kunt doen. Zodra u een signaal van ons ontvangt, kopieert u het signaal direct op de trading app (Metatrader4) en voert u de trade uit. Het proces van het plaatsen van een trade duurt dus maar ongeveer 30 seconden.

ALS IK MIJN TRADE EENMAAL GEPLAATST HEB, MOET IK ER DAN DE HELE TIJD NAAR KIJKEN?

Nee, zodra je de trade (signaal) hebt geplaatst, hoef je er niet meer naar te kijken. De trade sluit automatisch zodra deze ons target point (take profit) bereikt! En natuurlijk krijgt u updates over de trades in de telegram groep!

HOE LAAT STUREN JULLIE DE SIGNALEN?

De signalen worden van maandag tot en met vrijdag verzonden. We sturen 24 uur per dag signalen omdat we klanten over de hele wereld hebben. De tijd kan variëren omdat de marktomstandigheden soms erg onvoorspelbaar zijn.

HOE ONTVANG IK DE FOREX SIGNALEN?

U ontvangt onze signalen via Telegram. Wij raden u aan de geluidsmelding aan te zetten

Contact us

Klaar om te beginnen met het creëren van rijkdom met Forex signalen?

Caution: Trading involves the possibility of financial loss. Only trade with money that you are prepared to lose, you must recognise that for factors outside your control you may lose all of the money in your trading account. Many forex brokers also hold you liable for losses that exceed your trading capital. So you may stand to lose more money than is in your account. BlueDiamondFX takes no responsibility for loss incurred as a result of our trading signals. By signing up as a member you acknowledge that we are not providing financial advice and that you are making a the decision to copy our trades on your own account. We have no knowledge on the level of money you are trading with or the level of risk you are taking with each trade. You must make your own financial decisions, we take no responsibility for money made or lost as a result of our signals or advice on forex related products on this website.